Zichovec BEER FEST

Největší akce roku pivovaru Zichovec, kde se můžete těšit na skvělé kapely,
ty nejlepší foodtrucky a více než 50 piv na čepu včetně speciálů,
které nikde jinde neochutnáte.

Program

Street food

BIG SMOKERS

Pravá Amerika z Holešovic. Proslulá barbecue restaurace, která k nám přijede se svým smokerem, na a v něm pojede všechno. Vepřové, hovězí, bůček anebo papriky.

KAISER FRANZ

Super burgery, quesadilly a další parádní festivalové dobroty, to je osvědčená klasika téhle pražské party.

HELL SMOKE

Pomalu a dlouze pečené a zauzené maso pouze na kouři a žáru z z tvrdého dřeva. Tahle pokérovaná parta si k nám opět přiveze svůj velký BBQ smoker, ze kterého vás pohostí.

MEXICALI TACO TRUCK

Velcí milovníci mexické kuchyně k nám přivezou speciality jako jsou tortilly, nachos, burritos. 

FOXY ROLLS

Klára a její hříšně dobré 100 % rostlinné sushi. Tohle prostě musíte vyzkoušet!

ŘEZNICTVÍ AULICKÝ

Díky kombinaci špičkových vstupů, řemeslnému a zároveň modernímu přístupu vytvořil Tomáš Aulický ze svého řeznictví jedinečný koncept. Ochutnáte to nejlepší z jeho nabídky.

VEGAN DELIVERY

Tihle borci vám ukáží, že veganské jídlo není v žádném případě nuda! Ochutnat od nich budete moci především veganské burgery.

Nabídka piv

Těšit se můžeme na více než 50 piv na čepu včetně speciálů a pivních infuzí, které nikde jinde nebudete mít šanci ochutnat. Nabídku doplníme postupně.

START: 

10 years of Tradition 12

Když jsme vymýšleli, jaká piva uvaříme k našemu výročí, na jednu skupinu našich fanoušků jsme nemohli zapomenout. Tímhle pivem slavíme s těmi, kteří k nám jezdí hlavně pro ležáky, ať už Krahulíky nebo speciály. Má vydatné komplexní tělo a příjemné chmelení českými odrůdami Sládek, Žatecký poloraný Červeňák a Harmonie.

Skotskovec 10

Pro náš první skotský ale jsme vybrali jeho Light verzi. Jedná se tedy o desítku s překvapivě hutným tělem díky použití anglických sladů. Zároveň vás překvapí výraznější hořkostí vytvořenou anglickým chmelem Challenger. Pivo jsme uvařili při příležitosti skotských her na Zichovci.

Sour 12 Passion Fruit

První a jediný celoroční kyseláč z naší produkce. Díky kombinaci mléčného kvašení a bohaté dávky mučenkového pyré vás tento Sour Ale udeří opravdu výraznou kyselostí a intenzivní marakujovou chutí. Skvělé osvěžení nejen během letních měsíců.

White 12

Chtěli jsme pro vás uvařit autentickou verzi známého belgického stylu pšeničného piva Witbier. Myslíme, že kombinace pšeničného sladu, specifických belgických kvasnic a přídavek pomerančové kůry a koriandru rozjasní vaše dny, ať je léto, nebo zima.

Infuze: Once a Virgin, Always a Virgin 12

Oblíbená infuze, kterou jsme poprvé udělali pro narozeniny naši kamarádku Kamilu. Spojili jsme gose s bylinkami z Landcraftu s jejich vlajkovým ginem jménem Blue, vzniklo opravdu pěkně ginové pivo.

infuze: Bloody Mary Sour 12

Nemusíme nikomu asi příliš představovat o jaký jde koncept. Do čistého souru jsme vložili rajčatové pyré, tabasco a Worchester omáčku a ono to prostě nějak funguje.

 

NEXT:

NEIPA 17 Nelson Sauvin

Nelson Sauvin je pro mnohé z nás nejoblíbenějším chmelem. Jeho chuť dosahuje na rozdíl od jiných chmelů nevídaně konkrétních tónů hroznového vína, které pivu propůjčují opravdu unikátní charakter. Když se nám do rukou dostala čerstvá sklizeň, jedno-chmelová NEIPA byla jasnou volbou.

Coconut Juicy Lucy 15

Kokosová verze naší voňavě nachmelené New England IPA Juicy Lucy. Nabízí harmonickou kombinaci ovocné aromatičnosti amerických chmelů Citra a Mosaic s příjemným charakterem čerstvě upraženého kokosu z našeho unikátního extraktoru.

Magor 15

Prim v našem silném českém polotmavém ležáku hraje sladová chuť plná karamelových a chlebových tónů, to vše je doplněno střední hořkostí a bylinným charakterem žateckého chmele. Chuťový zážitek kompletuje jemný říz a lehce hořké doznívání.

START:

Euphoria 12

Ani ležák nezůstává jen na místě. Stejně jako tradiční iterace nás baví i moderní zpracování našeho národního pokladu. Tentokrát vám představujeme novozélandskou verzi našeho ležáku. Tělo zůstává hutné, ale chmel Motueka se postará o daleko intenzivnější ovocný profil, než jsme od českých odrůd zvyklí.

Jane´s Paradise 13

Vyvážený American Pale Ale, který kombinuje přátelské sladové tělo s chmelovou chutí tropického ovoce. Příjemná doznívající hořkost doplňuje celkovou pitelnost.

Like a Vir-Gin 12

Gose je německý historický styl, který je známý pro svojí nezvyklou chuť kombinujicí lehkou kyselost a slanost s příjemnou sladovou chutí ječmenu a pšenice. Aby nevšedností nebylo málo, je pivo okořeněné směsí bylinek pro gin od našich přátel z lihovaru Landcraft.

Weizebock 17

Pro fanoušky pšeničných piv jsme si připravili tuto silnou verzi tradiční německé pšenice. Očekávejte bohatou hutnou intenzivní chuť pšeničných sladů společně s banánovými estery. Právě tento styl je definován díky kvasinkám. 

Pumpkin Spice Magor 15

Řekli jsme si, že i náš původní magor si zaslouží infuzi hodnou moderních stylů a tak jsme z něho udělali hipsterskou verzi s kořením známým z velkých kávových řetězců. 

Ježák 12

Společně se ZE MĚ projektem jsme pro jejich letošní festival ME ZE udělali verzi našeho výročního ležáku infuzovanou ručně vyrobeným extraktem s jedlových jehlic. Moc nám to chutnalo, tak to přinášíme i vám.

 

NEXT:

Robin 12

Svěží ALE z naší základní řady přináší kombinaci lehkého těla, příjemně ovocného chmelení a přátelské hořkosti. Bude vám příjemnou společností pro každou příležitost.

Oasis 17

Exkluzivně vám přinášíme naše první pivo s úplně novým chmelem jménem Vista. Ten se letos úplně poprvé dostává do Evropy a v naší New England IPA vám představí profil plný chutí tropického ovoce, mandarinek a melounu.

Sour Pina Colada 12

Sládek Jan Petrů si pro vás připravil exkluzivní infuzi z čerstvě vymačkaného ananasu a čerstvě upražených kokosových chipsů.

 

START:

Homies 12

Dvakrát za studena chmelený ležák uvařený v kooperaci s létajícím pivovarem Falkon. Ve vůni jsou cítit citrusy, kokos a meruňky. Chuť je středně plná, řádně hořká, pitelnost úžasná.

Bohemian Poetry 13

Pro spolupráci s velkopavlovickým pivovarem Thrills jsme uvařili příjemnou APA za použítí Maris Otter sladu. Příjemná sušenkovost se krásně pojí s aroma moderních chmelů.

Sour 12 Mango

Mango je jedno z nejzajímavěji se chovajících ovocí když ho přidáte do kyselého piva. Jeho silná ovocná chuť a vysoká viskozita krásně zjemní kyselost z mléčného kvašení a vytvoří tak krásně vyvážený chuťový zážitek.

Pšenice 12

Ochutnejte naší interpretaci klasického německého pšeničného piva. Zajeli jsme si do slavného bavorského pivovaru Weihenstephaner pro kvasinky, které zapůjčují našemu pivu opravdu autentický fermentační profil plný tónů banánu a hřebíčku.

Barrel Aged Stout with Chipotle 20

Loni jsme vyráběli vymražovaný stout. Zbytek po vymražování je lehčí verze původního stoutu, který skvěle slouží jako základ pro přidání čehokoliv. V tomto najdete příjemnou pálivost z papriček Chipotle.

Strawberry Jesper 15

Sládek Standa nainfuzoval naší známou New England IPA příjemnou dávkou jahodového pyré. Ochutnejte spojení ovocnosti chmelů a opravdového ovoce.

NEXT:

NEIPA 17 Sabro

Jedna z našich jedno-chmelových New England IPA s unikátním chmelem Sabro, který dominuje svým charakterem kokosu, ananasu a tropického ovoce. Nízká hořkost a krémovost typická pro styl umožňuje bezprostřední prožití chmelového zážitku.

Upside Down 12

Upside Down je New England IPA tak trošku postavená na hlavu, je totiž opravdu lehká, ale přesto přísně chmelená chmely Mosaic a Amarillo. Amarillo předává velmi osobitou linku citrusů a pryskyřice.

Mosaic 12

Zasloužený veterán naší základní řady Mosaic Ale je óda na stejnojmenný chmel Mosaic. Ten je doslova miláčkem celého pivního světa pro jeho příjemnou citrusovou vůni a chuť. Lehká sladovost doplňuje rafinovaný charakter tohoto American Pale Ale.

ROZLÉVANÉ BARELY:

Stout Laphroaig 2021

Legendární whisky skotské palírny Laphroaig si získala přízeň mnoha. Její nekompromisní chuť založená na nakuřování sladu rašelinovým kouřem cení i mnozí v našem pivovaru. Proto se stala při výběru sudu pro náš barelový projekt jasnou volbou. Náš stout se po 18 měsících staření může pyšnit opravdu silnou rašelinovou chutí.

Stout Maple Coffee 2021

Po osmnácti měsících ležení, jsme vybrali bourbonové barely pro blend, do kterého přijde javorový sirup a káva z naší spřátelené pražírny Doubleshot. Výsledný stout je jemný, sladší s lehkým kávovým aroma. Jasná krbová záležitost, která vás zahřeje ve studených měsících.

Stout Coffee 2021

Část barelů letošní produkce, které si vyvinuly jemnější chuťový profil, jsme po jejich osmnáctiměsíčním ležení spojili s výběrovou kávou od pražírny Doubleshot a tak vytvořili vyvážený balanc mezi jemností výchozího silného stoutu a výrazný, hořkým a drsnějším projevem kávy.

Stout Bourbon 2021

Čas spojí mnohé. 18 měsíců ležel náš nejsilnější stout v sudech po jamajském rumu a vstřebával tak jeho unikátní třtinový charakter. Ucítíte silné, husté a temné pražené pivo doprovázené lehkými vanilkově dřevitými a ovocnými tóny.

Stout Peanut Cacao 2021

Experimentem letošního roku je naše první použití arašídové mouky v pivu. Pro tento počin jsme vybrali jemnější z letošních stoutů stařených 18 měsíců v bourbonových sudech, aby chuť arašídů pořádně vynikla. Jako společníka pro arašídy jsme vybrali kakakové boby, které podtrhnou komplexnost výchozího stoutu.

Stout Coconut 2021

Pro kokosovou verzi naší barelové série využíváme takové sudy, které si vyvinuly trošku drsnější profil než ostatní. Výraznější dřevité a hořké tóny jsou tak vyhlazeny jemností kokosové chuti. Tento blend 18 měsíců stařených stoutů přinese na stůl velmi vyvážený zážitek s intenzivní chutí bourbonových barelů a kokosu.

WILD Ostružiny 2020

Wild ALE dozrávaný v dubových sudech po červeném víně po dobu jednoho roku až dvou let. Z dřevěných sudů bylo pivo přetaženo do nerezových tanků na čerstvé ostružiny, kde proběhla sekundární fermentace. Následně pivo dokvašovalo a zrálo v lahvi po dobu 3 měsíců. Množství ostružin: 400 g/l.

WILD Švestky 2020

Wild ALE dozrávaný v dubových sudech po červeném víně po dobu jednoho roku až dvou let. Z dřevěných sudů bylo pivo přetaženo do nerezových tanků na čerstvé švestky, kde proběhla sekundární fermentace. Následně pivo dokvašovalo a zrálo v lahvi po dobu 3 měsíců. Množství švestek: 500 g/l.

WILD Černý rybíz 2020

Wild Ale dozrávaný v dubových sudech po červeném víně po dobu jednoho roku až dvou let. Z dřevěných sudů bylo pivo přetaženo do nerezových tanků na čerstvý černý rybíz, kde proběhla sekundární fermentace. Následně pivo dokvašovalo a zrálo v lahvi po dobu 3 měsíců. Množství černého rybízu: 500 g/l.

WILD Maliny 2020

Wild ALE dozrávaný v dubových sudech po červeném víně po dobu jednoho roku až dvou let. Z dřevěných sudů bylo pivo přetaženo do nerezových tanků na čerstvé maliny, kde proběhla sekundární fermentace. Následně pivo dokvašovalo a zrálo v lahvi po dobu 3 měsíců. Množství malin: 400 g/l. Grains and Grapes 2022 Abyste vytvořili něco opravdu unikátního, je třeba opustit zažité hranice a tak jsme k výrobě tohoto „hybridu“ přistoupili zcela bez předsudků. Výchozí saison zrál 2 roky v sudech po červeném víně, jeden sud pak další 3 měsíce zrál na slupkách a druhý se šťávou vína odrůdy Cabernet Moravia, poté jsme oba sudy spojili v jednom nerezu, kde spolu stárli dalších 18 měsíců, aby se nakonec spojili a po dalším tříměsíčním zrání v lahvích skončil před vámi. Čtyřletá cesta je konečně u konce.

Sour Cucumber 12

Okurka je taková zábavná věc, která se vždycky do piva hodí. Filip si proto připravil opravdu silně okurkový sour z čerstvých okurek. Jednoduchá idea, ale bohatá chuť.

Sour Passion Fruit Apricot

Meruňky jsou pro marakuju skvělým partnerem, protože svou skladkostí a jemností vybalancují vysokou kyselost marakuji. Vyvážený ovocný sour.

START:

Sour 12 Blackcurrant

Černý rybíz patří mezi naše nejoblíbenější ovoce pro užití v kyselém pivě. Jeho intenzivní kyselý a ovocný charakter se totiž skvěle kombinuje s kyselostí vzniklou laktickým kvašením v našem kettle souru. Tohle vás možná kyselostí donutí zamhouřit oči. Ale slibujeme, že vám chutnat bude.

Krahulík 11

Spojení pitelnosti desítky a chuťové plnosti dvanáctky, to je Krahulík 11 – náš ležák pro nerozhodné. Díky kombinaci moderních českých odrůd chmele Rubín a Harmonie je i při vysoké aromatičnosti velmi elegantní. Čekejte hořkost, bylinné aroma a suché, perlivé tělo. 

10 Years of Innnovation 17

Jedno ze tří našich výročních piv jsme vyrobili na počest všech inovací – nových trendů, nových stylů, nových výrobních postupů a technologií. Představujeme vám lehce postmoderní Pastry Sour s černým rybízem, vanilkou, skořicí, javorovým sirupem a laktózou. Touhle komplexní smrští chutí oslavíme naše první kulaté výročí s těmi z vás, kteří rádi experimentují.

More Nectar More Happiness 20

Jsme moc hrdí, že si Nectar of Happiness získal těžko nahraditelné místo v našem portfoliu i v českém pivním světě a jako oslavu téhle naší značky vám jednou ročně přinášíme její nabušenou silnější a nachmelenější verzi. Tak na zdraví!

NEIPA 17 Nelson Sauvin Sauvignon Blanc

O novozéladnském chmelu Nelson Sauvin se říká, že chutná jako novozélandský Sauvignon Blanc. No, ten nám tu neroste, tak jsme naší Nelson Sauvin NEIPU spojili s vinným moštem z českého Sauvignon Blanc, a doufáme, že to i tak zafunguje.

Zero Waste Stout with Cacao & Cherries

Pozůstatek po vymražování imperiálního stoutu stařeném v sudu po bourbonu 18 měsíců, který jsme infuzovali praženými kakaovými boby a višněmi.

NEXT:

Small Haze 12

Small Haze je naše sezónní lehká IPA s chmelením dle vzoru Nové Anglie – tedy vysoce voňavý aromatický profil a nižší hořkost. Díky nižší síle si ponechává velmi příjemnou uhlazenou obilnost, která se překládá do vysoké pitelnosti.

I am waiting here 17

K téhle NEIPA se rádi vracíme. Jednochmelová voňavá IPA s použitím chmelu Idaho 7 přímo od zdroje – Yakima Chief Hops. Neuvěřitelně aromatický, ovocný a pryskyřičný charakter tohoto chmelu vytváří neotřelý intenzivní zážitek, kde nechybí ani hořkost, v tomto stylu tolik opomíjená věc.

Goose Ale 11

Suchý a lehký American Pale Ale, který těží z příjemného chmelení oblíbeným chmelem Citra. Ten předává krásnou citrusovou chuť a vyváženou hořkost. Cílem bylo vytvořit osvěžující pivo s nekonečnou čitelností a věříme, že se podařilo.

KRAHULÍK 11
 
Spojení pitelnosti desítky a chuťové plnosti dvanáctky, to je Krahulík 11 – náš ležák pro nerozhodné. Díky kombinaci moderních českých odrůd chmele Rubín a Harmonie je i při vysoké aromatičnosti velmi elegantní. Čekejte hořkost, bylinné aroma a suché, perlivé tělo. 
 
SODOVKA
BEZINKOVÁ LIMONÁDA
KOFOLA
 
+ NEALKO VE SKLE
START:
 
COLD FISH 11 

Hodně pitelná a zakalená session IPA. Těšte se na souhru chmelů Columbus, Enigma a Citra.  

 
HELLION 14

Nová várka přímočaré, hořké a neskutečně pitelné IPA. Nádherné tóny citrusů, tropického ovoce a angreštu. 

 
BLITZKVEIK 15

Jak to dopadne, když se vezme jako základ recept Blitzkrieeg, trochu se poladí a přidají se kveikové kvasnice? 

 
INFUZE:
PINEAPPLE/GINGER BLITZKRIEEG 15

Blitzkrieeg infuzovaný čerstvou šťávou z ananasu a zázvorem.  

 
OSTSEE 18

Bohatá sladovost, jemnost, hřejivost, lehká praženost a střední hořkost. Ve vůni a chuti narazíte na švestková povidla, rozinky, černý rybíz a tóny lékořice. 

 
NEXT:
 
INFUZE: PINK GRAPEFRUIT HELLION 14

Přímočará, hořká a neskutečně pitelná IPA infuzovaná čerstvou šťávou z růžových grepů. 

START: 

Krahulík 12

Naše vlajková dvanáctka představuje to, co máme na českém světlém ležáku nejradši – bohatá vůně a chuť žateckých chmelů, výrazná hořkost a plné sladové tělo. Vyšší prokvašení a perlivost pak zaručují velmi příjemný říz.

Sour 12 Raspberry

Jedna z nejoblíbenějších verzí našich ovocných kyseláčů v sobě obsahuje krásných 200 g/l organického malinového pyré. To zaručuje opravdově autentickou ovocnou chuť, která vytváří harmonický pár s kyselostí mléčného kvašení.

Nectar of Happiness 17

Vlajková loď naší snahy o nejvoňavější piva stylu IPA. Nectar je jedno-chmelová IPA s jasným cílem: Ztělesnění aroma a chuti oblíbeného chmelu Citra a to s minimální hořkostí a hutným tělem. Získá si vás neuvěřitelně ovocnou, citrusovou a tropickou vůní a chutí. 

Apricot Nectar of Happiness 17

NEIPA je vždycky skvělým nositelem ovocné infuze a meruňky patří mezi ty nejoblíbenější spojení. Jemnost a šťavnatost meruněk se parádně spojí s hutným tělem a citrusovou ovocností chmelu Citra.

Sour Mango Seabuckthorn

Rakytník se v kyselém pivě chová podobně jako maracuja – svou kyselostí umocňuje intenzitu zážitku. Proto jsme ho přidali do jednoho z našich nejjemnějších sourů – Manga.

NEXT:

Taste Like Summer 17

U téhle New England IPA jsme se shodli, že půjdeme úplně jinou cestou než naše slavné „jedno-chmelovky“ a tak jsme použili kombinaci chmelů Mosaic, Citra Cryo, Strata, Columbus a Simcoe. Výsledkem je komplexní ovocná chuť, která si propůjčuje ty nejlepší vlastnosti všech zmíněných chmelů.

Summer Vibes 10

K létu patří lehké nekonečné popíjení, které vás udrží celý den v dobré náladě. Pro tento účel představujeme Summer Vibes  s příjemným chmelením moderními chmely. Má slámové světlé tělo, od kterého neodtrhnete rty.

Juicy Lucy 15

Jedna z našich prvních IPA stylu New England.  Díky bohatému chmelení za studena americkými odrůdami chmelu vás okouzlí svojí vysokou ovocností a nízkou hořkostí. Podíl ovesných vloček a pšenice pak utváří příjemné krémové tělo, které dokonale schová patnáctistupňovou sílu. 

START: 

Krahulík 10

Náš nejlehčí ležák. Plzeňské slady a žatecké chmele vytvářejí charakter tohoto piva. Střední prokvašení dodává pivu potřebnou plnost a pitelnost.

Sláma z Bot 10

Lehký letní farmhouse ale chmelený novozélandským chmelem Nelson Sauvin a kvašený za použití specifických belgických kvasnic. Výsledná chuť je lehká, svěží s tóny hroznového vína a nekonečně pitelná.

10 Years of Happiness 17

Už deset let spolu sdílíme to nejdůležitější – štěstí. Štěstí z nových zážitků, nových trendů, nových přátel. A od roku 2019 tohle štěstí ztělesňuje naše vlajková New England IPA Nectar of Happiness. Výroční verzi jsme výrazně více nachmelili Cryo verzí chmelu Citra, je tak voňavější a šťavnatější, ale stále neztrácí to, pro co Nectar máte nejvíce rádi – svojí překvapivou pitelnost.

Mámin Koláč 17

Sládek Standa si vzal na paškál náš výroční rybízový sour se skořicí, javorovým sirupem a černým rybízem a udělal z něj nadupanější verzi s daleko bohatším množstvím javorového sirupu.

1000 Years of Tradition

Pivo je tu s námi od nepaměti, ale výrobní postupy se stále ztrácejí, toto pivo je lehkým pomrknutím za historií piva jako takového. Mikuláš nechal náš dlouho zrající výroční ležák dozrávat na dubovém dřevu.

 

 NEXT:

Jesper 15

New England IPA výrazně chmelená australskou odrůdou chmele Galaxy, která propůjčuje bohaté aroma plné tónů ananasu, tropického ovoce a žlutého melounu. Díky opravdu velkému množství chmele Jesper působí trošku sladší, možná až bonbónový.

Hotline 15

Hotline je představitel stylu West Coast IPA, tento moderní americký styl je kombinací citrusových a pryskyřičných chutí amerických chmelů s vyšší hořkostí a více prokvašeným sladovým tělem.

Veni Vidi Topaz 10

Představujeme vám novou řadu lehkých jedno-chmelových New England IPA. Poprvé společně ochutnáme australský chmel vyšlechtěný v roce 1985 – Topaz, který v sobě slučuje tropické aroma liči s peprným charakterem podobným evropským chmelům. Unikátní chmel, unikátní pivo.

MAPA AREÁLU » Pivovar Zichovec

O nás

Náš pivovar, který se kromě klasických piv, specializuje i na různé druhy speciálních piv. Jsme uznávanými přeborníky v oblasti NEIPA a dalších moderních pivních stylů. V našem pivovaru produkujeme více než 100 druhů piva ročně!

Základním pilířem našeho pivovaru je naprostý důraz na kvalitu, udržitelnost a nulový kompromis v oblasti technologie. Naším cílem je dokonalé poznání pivního světa, řemesla a cesty za udržitelností.

Stránky používají Cookies.
Užíváním stránek souhlasíte s užíváním cookies dle zásad uvedených v podmínkách užití stránek.

© 2020 I. Zichovecká s.r.o. | Design by MOO Design & Created by eSoul

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo