Winter Affair 2024 fotečky

8f8f58dc 02d5 4fca a866 d838cb7b6ae6 1 » Pivovar Zichovec

Pojďte s námi znovu prožít jedinečnou atmosféru našeho lednového festivalu Winter Affair. Moc děkujeme fotografce Marii Leličové za celodenní dokumentaci.

Zichovec Beer fest 2023 za námi

9I9A7815 » Pivovar Zichovec

Je to za námi! Naše neoficiální tečka za letní sezónou proběhla a my děkujeme všem, kteří ji prožili s námi, ať už návštěvníci, kolegové, brigádníci, stánkaři nebo obchodní partneři. Díky vám všem si můžeme každý rok kolektivně odfrknout a dovolujeme si říct, že každý rok nám to jde o trošku lépe. Pojďte se s námi poohlédnout za průběhem akce a na galerii fotek.

Den jen pro holky

DSC08988 2 scaled » Pivovar Zichovec

Aneb Vaříme pivo, cvičíme jógu a degustujeme. Tak zněl název akce, kterou uspořádala ta něžnější část Zichovec gangu v sobotu 18. února v našem pivovaru v Lounech k příležitosti vaření piva Courage na podporu Pink Boots Society – neziskové organizace s mezinárodním členstvím, jejímž cílem je pomáhat, inspirovat a podporovat ženy a nebinární osoby v odvětví fermentovaných/alkoholických nápojů v jejich kariérním postupu prostřednictvím vzdělávání.

TAK ZASE ZA ROK!

9I9A3415beerfest rychlovka 2 » Pivovar Zichovec

Zichovec Beer Fest byl pro nás opět neskutečný. Přes dva tisíce návštěvníků a fanoušků. Měsíce příprav, domlouvání a papírování. Desítky hodin, které jsme strávili přípravou areálu a následným úklidem ještě s mírnou kocovinou. Je to za námi a my už teď rozjíždíme přípravy dalšího ročníku.

ZICHOVEC BEER FEST 2022 

Cover » Pivovar Zichovec

Už je to tady! Největší událost našeho pivovaru už klepe na dveře a my se po měsících příprav nemůžeme dočkat! Našlapaný line-up, a to nejen kapel, ale i piv, skvělé jídlo a zábava pro všechny. Pojďte se s námi podívat, na co konkrétně se můžete těšit.  

REZAVÁ RELEASE PARTY

DSC06504 scaled » Pivovar Zichovec

O víkendu jsme zažili epickou party v Litoměřicích. Naši kamarádi z Bistra Rezavá vytvořili naprosto jedinečný prostor v bývalém pivovaru Labuť, kde díky jejich skvělému týmu, entusiasmu a nasazení nasajete neskutečný genius loci.

ZICHOVEC NA CESTÁCH: HELSINKY

MicrosoftTeams image 43 scaled » Pivovar Zichovec

Dostalo se nám v pivovaru milého pozvání zúčastnit se prvního ročníku dlouho očekávaného (a kvůli covidové krizi několikrát přesouvaného a rušeného) Haze Wave Festivalu v Helsinkách. Festival pod organizací Erkkiho Häme a jeho společnosti Pien byl vyvrcholením Helsinského Beer Weeku v datu od 18-24.7. 2022.

VÝLET DO BRITÁNIE

MicrosoftTeams image 8 2 » Pivovar Zichovec

Sládka Mikuláše a Míru aka sales boye čekalo v Anglii pár důležitých úkolů. Rozepsal se o nich sám Miky.

THE DUTCH TOUR

image00003 2 » Pivovar Zichovec

 Letošní rok jsme podnikli už poměrně dost zahraničních cest a ještě jich pár máme v plánu. Cestovat po celé Evropě s naším pivem za pivem, na nejrůznější festivaly a akce a za našimi distributory nás opravdu baví. Máme tak šanci nasát atmosféru a pivní kulturu jiné země.

VIVE LA FRANCE!

MicrosoftTeams image 26 » Pivovar Zichovec

Jak nám roste množství piva, které posíláme mimo naší malou republiku, otevírají se nám dveře do mnoha dalších evropských trhů a měst. Jedním z trhů, kde v poslední době docela rosteme je Francie, kde nás distribuují dobří hoši z firmy Formidable. Benjamin a Theo nás tak pozvali na návštěvu a při té příležitosti nám domluvili dva tap-takeovery a účast na pivním festivalu v Lyonu. No a my pochopitelně vyrazili.

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo