TAK ZASE ZA ROK!

Sdílet tento článek >

Zichovec Beer Fest byl pro nás opět neskutečný. Přes dva tisíce návštěvníků a fanoušků. Měsíce příprav, domlouvání a papírování. Desítky hodin, které jsme strávili přípravou areálu a následným úklidem ještě s mírnou kocovinou. Je to za námi a my už teď rozjíždíme přípravy dalšího ročníku.

Chceme v první řadě poděkovat všem, kteří to zažili s námi, hlavně všem návštěvníkům – dvounohým i čtyřnohým, jednotlivců, párům, partičkám kamarádů, ale i celým rodinám, které k nám zavítaly. Někteří tu byli poprvé, někteří jsou pro nás už známými tvářemi. Pro nás v pivovaru je Beer Fest výjimečný den tím, že máme možnost vidět se se starými známými nejen z pivovarského světa a také se svými kamarády a rodinami, které nás přijedou podpořit. Zároveň jsme mohli s vámi všemi oslavit desáté výročí našeho pivovaru. Všechna ta nelehká práce stála za to.

Letos jsme společně ochutnali na sedmdesát našich piv, včetně nově vydaných kousků k již zmiňovanému desátému výročí pivovaru, více než 15 speciálních infuzí, běžnou i sezónní produkci, ale i naše v sudech stařené silné kousky. Ti z vás, kteří hledali rozmanitost nad limit naší produkce, pak mohli okusit piva z produkce pivovaru černý potoka, míchané drinky z alkoholů z palírny Landcraft, nebo se zúčastnit jedné z organizovaných degustací.

Velký dík patří našim kamarádům z gastra, kteří předváděli neskutečné věci, aby se postarali o vaše spokojené žaludky. Ochutnat jste mohli výtečné věci od Big Smokers, Řeznictví Aulický, Foxy Rolls, Hell Smoke, Kaiser Franz, Copper’s Street Food, nebo Ansámbl. Skvělou kávu zařídili kluci z brněnských Rebel Bean a k tomu skvěle ladily sladké dobroty od Barcheee’s.

Proběhly i tradiční komentované prohlídky pivovaru pod vedením našich sládků. Velký obdiv klukům, protože již po pár prohlídkách a degustacích mají co dělat, aby měl výklad hlavu a patu. O prohlídky je každoročně obrovský zájem a za to vám všem moc děkujeme. Kdo chtěl jít ještě více do hloubky, dorazil i na řízené degustace.

Děkujeme i všem účinkujícím, kteří opět dokonale navodili a udržovali skvělou atmosféru po celý den. Program tradičně završili naši kamarádi a kolegové z Papik Brothers, se kterými jsme tentokrát strávili jejich dvouhodinový set na podiu, a tímto se s vámi se vší parádou rozloučili. Tak zase za rok, přátelé!

Autor článku: Veronika Petráková

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST