PIVNÍ PŘEDPLATNÉ

Rozhodování a vybírání. Děláme ho neustále a u všeho. A každý z nás ví, že je někdy hezké se nechat překvapit. Ať už chcete udělat radost sami sobě nebo někomu jinému, u nás můžete objednat pivní předplatné, kdy pro vás každý měsíc vybereme to nejlepší z naší pivní nabídky, a možná k tomu jednou za čas přidáme ještě něco hezkého a dobrého navíc. Nikdy tak dopředu nevíte přesně, co Vám dorazí, ale můžete si být jistí, že to bude opravdu dobré.

Sekce Pivni predplatne 1 » Pivovar Zichovec

JAK TO FUNGUJE A CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT

Skvělé je, že nemusíte nic řešit. Nebudete si službu předplácet na 3,6 nebo 12 měsíců dopředu, ale opakovaná inkasní platba se Vám bude strhávat automaticky každý měsíc, a to vždy ve stejný den v měsíci v závislosti od toho, kdy jste provedli první objednávku/platbu.

Pivní předplatné se dá platit jen a pouze kartou. Pro nákup předplatného se prosím registrujte. Budete tak moci ve svém účtu snadno pivní předplatné spravovat a budete mít o něm dobrý přehled. Zde také budete moci předplatné zrušit.

V balíčku můžete očekávat 8-10 piv (lahví, plechovek nebo jejich kombinací) a to vždy v závislosti na tom, co zrovna máme daný měsíc zajímavého v nabídce. Máme dva druhy pivního předplatného – SILVER a GOLD, přičemž každé se odlišuje svým složením a cenou. Více informací najdete v detailech těchto dvou produktů.

Pivní předplatné se předplácí na následující měsíc, tudíž ať už zaplatíte 1. nebo 30., vždy Vám balíček přijde automaticky až ke dveřím okolo 10. dne následující kalendářní měsíc. Pokud Vám služba už nebude nadále vyhovovat, přečtěte si prosím pravidla pro zrušení v obchodních podmínkách ZDE nebo nás kontaktujte.

ZALOŽENÍ OPAKOVANÉ PLATBY ZA PIVNÍ PŘEDPLATNÉ:

  • Maximální částka opakované platby je: 790 Kč/měsíc za Silver předplatné, 1 190 Kč/měsíc za Gold předplatné
  • Částka opakované platby je fixní
  • Opakovaná platba Vám bude strhávána maximálně po dobu 2 let od data první objednávky, poté musíte předplatné vědomě obnovit.
  • Frekvence strhávání platby je měsíční. Peníze z Vaší karty odejdou každý měsíc ve stejný den v závislosti na datu první objednávky a tento datum je fixní.
  • Pro změnu nastavení opakované platby využijte e-mail eshop@pivovarzichovec.cz nebo telefonní kontakt +420 725 083 974.
  • Opakovanou platbu můžete zrušit a stornovat buď ve svém uživatelském účtu, popř. nás můžete kontaktovat na výše uvedeném e-mailu/telefonním čísle.
  • Detailní podmínky zrušení opakovaných plateb naleznete v obchodních podmínkách ZDE .
Pivni predplatne1 » Pivovar Zichovec
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo