PRACOVNÍ
PŘÍLEŽITOSTI

Miluješ pivo? Hledáš práci v menší, ale progresivní a rostoucí firmě? Chceš pracovat v mladém kolektivu lidí, kteří do své práce dávají všechno?

Jestli sis alespoň na jednu otázku odpověděl/a ANO, tak jsi náš člověk a budeme rádi, když se nám ozveš!

Koho hledáme a co bys u nás dělal?

Jelikož se postupně rozrůstáme, přišel čas, kdy potřebujeme rozšířit řady našich sládků.

Hledáme člověka na plný úvazek, který už alespoň nějakou zkušenost s vařením má a jeho vztah k němu je více než kladný. Pivo by jednoduše mělo být tvojí srdcovou záležitostí. Výhodou pro tebe jednoznačně bude, pokud jsi už někdy ve výrobě v pivovaru pracoval nebo si ho pravidelně vaříš doma. Oceníme ale také, máš-li zkušenosti se zpracováním vína či cideru. Povědomí o jednotlivých pivních stylech je samozřejmostí a pokud máš nějaké základy senzorické analýzy, tak to určitě není na škodu.

V našem týmu si představujeme loajálního a týmového parťáka, který ke své práci vždy přistupuje s pečlivostí a rozumí tomu, že čistota a pořádek ve výrobě je alfa a omega.

Nebudeme ti nic nalhávat, práce je to fyzicky náročná, potřebujeme tedy někoho, komu nebude dělat problém tahat i 50kg pytle sladu. No a v neposlední řadě, pokud rozumíš anglicky víc než ,,Hello, one beer, please.“, tak ti to také nějaké plusové body přidá.

Co nabízíme?

Co ti můžeme zaručit, je práce v příjemném a přátelském kolektivu, ve kterém o dobré pivo a srandu není nouze. Jako sládek se budeš podílet na výrobě mnoha zajímavých druhů pivních stylů od ležáků až po trendy kyseláče a neipy, takže nudu a stereotyp u nás určitě nenajdeš. Budeš součástí rostoucí firmy, ve které dbáme na kvalitu a čerstvost našich produktů. Ačkoli to možná bude znít troufale, věříme, že díky tomu budeš hrdě naše produkty reprezentovat ať už na pivovarských akcích nebo na tap take overs (a samozřejmě v okruhu všech svých přátel a známých:).

Co bys měl vědět?

Výkon práce je v pivovaru v Lounech

Ideální je, abys měl řidičský průkaz skupiny B

Posílej životopisy na ondrahusak@gmail.com

Těšíme se!

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo