Pink Boots DAYOFF aneb když si holky uvaří pivo

Sdílet tento článek >

Po osvěžující hodině jógy jsme si dopřály zaslouženou odměnu v podobě lehkého a zdravého brunche. Tato lahodná hostina nejenže dodala našemu tělu potřebnou energii pro další aktivitu, ale také nám umožnila ochutnat širokou škálu delikátních zdravých pochoutek. Jeden z vrcholů byla určitě ochutnávka piv z produkce pivovaru, která dodala naší relaxaci našeho dne off ten pravý říz.

Hlavním vrcholem dne bylo vaření piva ve spolupráci s organizací Pink Boots Society, která si klade za cíl podporovat, inspirovat a posilovat ženy a nebinární jedince v pivovarnictví a alkoholovém průmyslu obecně. Po zdravém brunchi jsme se s holkama přesunuly do varny, kde jsme se chopily práce s nadšením. Společně jsme sypaly chmel a přispěly k vytvoření výjimečného piva.

Jak už bylo zmíněno, vrcholem dne byl workshop enkaustiky s Lenkou Kladívkovou. Během workshopu jsme se mohly seznámit s touto technikou a hlavně si ji holky mohly vyzkoušet při tvorbě vlastních malých přáníček. Během této části byl i malý brainstorming nad názvem piva. Jak tedy vznikala výsledná podoba piva Be Pink Be Punk?

Letos jsme pivo ve spolupráci s neziskovou organizací Pink Boots za podporu žen a nebinárních osob v pivovarnictví uvařili pivo již po třetí. Tak ho nezapomeňte ochutnat a přidejte se k nám třeba zase na rok na další DAYOFF.

Všem zúčastněným holkám děkujeme za účast. Bylo to skvělý!

Holky ze Zichovce

Be Pink Be Punk 13

100 

K příležitosti mezinárodního dne žen jsme uvařili lehkou voňavou IPA, ve které ochutnáte výroční blend chmelů vytvořený ve spolupráci s neziskovou asociací Pink Boots, jenž se zabývá postavením, vzděláváním a propagací žen a nebinárních osob v nápojářském průmyslu. 

Skladem

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST