winter affair 2025 1080X1080 LOGO kopie » Pivovar Zichovec

CRAFT BEER FESTIVAL

25. LEDNA 2025, GABRIEL LOCI

mezinárodní degustační festival

 

Představujeme vám druhý ročník našeho vysněného degustačního pivního festivalu Winter Affair! Ten jsme si s kolegy v pivovaru vymysleli a poprvé realizovali v lednu roku 2024. Váš zájem a z něho pramenící úspěch festivalu nás potěšil  a otevřel nám bránu k dalšímu ročníku! 

Pište si tedy datum 25.1.2025! 

Festival bude probíhat podle loňského vzoru. Můžete se tedy těšit na zástupce minimálně 25 pivovarů, které budou reprezentovat nejen evropskou pivovarnickou špičku. Každý z pivovarů představí 6 svých piv. Lístek vám otvírá bránu na neomezenou pivní degustaci, kdy degustační den bude trvat deset hodin a skládat se ze tří tříhodinových bloků, kdy si na každém z nich budete moci vybrat s odlišných piv, které pivovary přivezli. Samozřejmostí je pak přítomnost našich gastronomických přátel, kteří budou připraveni plnit vaše žaludky.

VSTUPENKA


25. LEDNA 2025, OD 12:00 HOD.
GABRIEL LOCI, HOLEČKOVA 106/10, PRAHA 5
CZK 2490
  • VÍCE NEŽ 10 HODIN NEOMEZENÉ DEGUSTACE MINIMÁLNĚ 25 EVROPSKÝCH PIVOVARU = VÍCE JAK 150 PIV
  • LEŽÁKOVÁ MÍSTNOST S NAŠIMI NEJOBLÍBENĚJŠÍMI ČESKÝMI PIVOVARNÍKY MALÝMI I VELKÝMI
  • TY NEJLEPŠÍ A NEJVZÁCNĚJŠÍ PIVA Z PORTFÓLIA ŠPIČKOVÝCH PIVOVARŮ CELÉ EVROPY
  • VŠECHNA PIVA OD LEŽÁKŮ AŽ PO SUDY STAŘENÉ ŠÍLENOSTI
  • SETKÁNÍ S REPREZENTANTY KAŽDÉHO ZE ZÚČASTNĚNÝCH PIVOVARŮ
  • VZPOMÍNKA NA CELÝ ŽIVOT
  • DEGUSTAČNÍ SKLO O OBJEMU 0,1 L

pivovary

S pivovary již jednáme a budeme je postupně zveřejňovat; stejně jako u prvního ročníku se můžete těšit na výkvět světového pivovarnictví a širokou paletu chutí, 

která reflektuje celý komplexní svět řemeslného piva.

brewski » Pivovar Zichovec

Brewski (SE)

Chceme-li mluvit o švédské pivní scéně, nejde to bez Brewski. Jejich revoluční přístup k chmeleným a ovocným pivům ve spojení s originálním vizuálem zná snad každý.

white dog » Pivovar Zichovec

White Dog (NL)

White dog je esencí holandské pivní postmoderny, u které se můžete těšit na šťavnaté NEIPA, vydatné ovocné kyseláče i temné ochucené stouty.

attic brew » Pivovar Zichovec

Attic Brew (GB)

Tihle Birminghamští rodilci hrdě reprezentují svoje město skrze chutěmi nabitými pivy od lehkých pitelných ejlů, přes silně chmelené IPA, až po tradiční anglické bittery.

oud beerse » Pivovar Zichovec

Oud Beersel (BE)

Opravdu tradiční belgickou tradici bude na festivalu reprezentovat jeden z posledních původních lambikových blenderů - Oud Beersel. Proslavil tím, že kombinuje historická spontánně kvašená piva s moderními surovinami.

zemia obiecana » Pivovar Zichovec

Browar Ziemia Obiecana (PL)

Přátelé z polského létajícího pivovaru Ziemia Obiecana přivezou své interpretace moderních pivních stylů v čele s voňavými čerstvými IPA a ovocem nabitými kyseláči.

NAILO » Pivovar Zichovec

Naïlo Brewing (FI)

Naïlo je úplný nováček na finské pivní scéně. Pivo vaří od roku 2019, ale i tak již má za opaskem pěknou řádku pivních stylů, z nichž na našem festivalu odprezentuje výběr toho nejlepšího.

bereta » Pivovar Zichovec

BERETA Brewing (RO)

Pivovar Bereta reprezentuje novou vlnu rumunského pivovarnictví skrze využívání těch nejmodernějších postupů a ingrediencí, které proměňují v moderní pivní styly jako New England Ipa, Pastry soury a hutné stouty.

omnipolo » Pivovar Zichovec

OMNIPOLLO (SE) ​

Omnipollo většině netřeba představovat. Tahle švédská postmoderna už pěkně dlouho posouvá hranice toho, čemu můžeme říkat pivo a v tomto duchu bude i jejich výběr na našem festivalu. ​

les intentables » Pivovar Zichovec

Les Intentables (FR)

O našich cestách a úspěších ve Francii vás informujeme často. Nyní vám představujeme, přátele, které jsme si ve Francii udělali. Ze Štrasburku k nám přijede velikostí malý, ale srdcem obrovský pivovar, který si vás určitě získá originálními soury a voňavými New England IPA.

sudden death » Pivovar Zichovec

Sudden Death Brewing (DE)

Německo je zemí s bohatou historií pivovarnictví, kde hrdost na tradiční postupy často převládá nad potřebou inovovat. I přesto zde najdete mnoho pivovarů, kteří jsou proti proudu a jedním z nich jsou právě Sudden Death, jejichž interpretace moderních stylů snadno obstojí v konkurenci těch nejlepších.

3bir » Pivovar Zichovec

3bir Brewery (SRB)

Cestování za pivem na Balkán máme hrozně rádi. Může za to pověstná slovanská pohostinnost, kterou jsme plně zažili i při návštěvě srbského pivovaru 3bir. Tuhle pohostinnost sebou kluci z 3bir v lednu přivezou, tak se u nich určitě zastavte pro vychutnání příjemných moderních piv a dobrou náladu.

sofiabrewing » Pivovar Zichovec

Sofia Electric Brewing (BGR)

Přímo ze Sofie k nám přijedou naši bulharští přátelé z pivovaru Sofia Electric Brewing. V Bulharsku jsme se setkali s příjemným trendem spojování moderních pivních trendů s tradičními bulharskými ingrediencemi a věříme, že i tentokrát budete moci tento trend okusit.

hellstork » Pivovar Zichovec

Hellstork Remeselný Pivovar (SK)

O reprezentaci našich východních bratrů se nepostará nikdo jiný než všemi oblíbený pivovar Hellstork z Myjavy. Peter a Dan z Hellstorku přinesou hlavně svůj divoký program, kteryý se vyrovná tomu nejlepšímu, co v Evropě najdeme.

brew your mind » Pivovar Zichovec

Brew Your Mind (HU)

Maďarská scéna ukrývá perlu, která se příliš často mimo domov nepodívá. Malá produkce a vysoká poptávka způsobuje, že je občas Brew Your Mind těžké nalézt i v Budapešti. Ale proč tomu tak je? Jejich šťavnaté New England IPA se vyrovnají těm nejlepším, které na světě najdete.

protokoll » Pivovar Zichovec

Protokoll (DE)

Pivní návštěva Berlína nemůže proběhnout bez pivního baru Protokoll, který už několik let vaří svoje vlastní pivo jako létající pivovar. Ochutnejte chuť jedné z nejslavnějších moderních německých značek.

nova runda » Pivovar Zichovec

Nova Runda (HR)

Průkopníci chorvatského řemeslného pivovrnictví, kteří vaří pivo již od roku 2014 k nám přijedou s výběrem toho nejlepšího z jejich moderních pivních výtvor v čele s kalnými i nekalnými super voňavými IPA.

Ca del brado » Pivovar Zichovec

CA'DEL BRADO (IT)

Rozvinutý svět italské řemeslné scény k nám přijede reprezentovat pivovar zaměřený na divokou a spontánní fermentaci Ca Del Brado. V jejich repertoáru naleznete afinitu pro používání lokálních italských hroznů a dalších ovocí, které z jejich piv činí opravdu jedinečné zážitky.

bierol » Pivovar Zichovec

BIEROL (AT)

I přes blízké sousedství nám je rakouská pivní scéna velmi skrytá. I proto jsme rádi, že naše pozvání přijal Bierol, etalon rakouského řemeslného pivovarnictví, který přiveze svou rozmanitou produkci, která reflektuje klasičtější přístup k řemeslu.

Pophin » Pivovar Zichovec

POPIHN (FR)

Jedno z nejzvučnějších jmen francouzské nové vlny se zabývá výrobou všeho moderního od voňavých IPA po spontánně kvašené piva. Že tato rostoucí hvězda francouzské scény přijala naše pozvání, je pro nás obrovská pocta.

Northern monk » Pivovar Zichovec

NORTHERN MONK (GB)

Z anglického Leedsu k nám přijede suprový pivovar Northern Monk, který tvoří obrovské množství nejrůznějších pivních experimentů a vy ochutnáte ty nejzajímavější z nich.

fenetra » Pivovar Zichovec

Fenetra (CZ)

Z pivovaru Clock k nám přijede jejich divoký projekt Fenetra, který ztělesňuje lokální ingredience a mikroflóru Potštejnska ve svých perfektně vyladěných pivech stylu Farmhouse Ale a Wild Ale.

Screenshot 2023 12 12 at 12.44.07 » Pivovar Zichovec

Many Worlds (CZ)

První a prozatím jediný český pivovar, který vaří piva v organické podobě. Many Worlds sídlí v budově bývalého pivovaru Unhošť, ve kterém dávají ohromady extrémně dlouho kvasící a zrající divoká piva za použití organických surovin a ovoce často z vlastní produkce.

wild creatures » Pivovar Zichovec

Wild Creatures (CZ)

Wild Creatures je průkopníkem divokého kvašení v české republice a značka, která se proslavila na celém světě od Evropy, přes Ameriku až po Asii. Ve své produkci kombinují tradiční postupy divokého kvašení piva s vinnými metodami a ovocem z vinného regionu jižní Moravy.

metaphore » Pivovar Zichovec

Métaphore (CZ)

Naše pozvání přijal i Jiří Sládek se svým pivovarem Métaphore. Ten je opředený legendami a velmi těžko k sehnání i ve své domovině. My jsme za jeho účast moc vděční a těšíme se až ochutnáme jeho vyladěné výtvory, ve kterých se spojuje to nejlepší co dokáže česká příroda a zemědělská produkce nabídnout.

STREET FOOD

Nabídku občerstvení pro vás připravujeme.

Rooster Sausage Gourmet

Streetfoodové bistro, které od roku 2016 nabízí Gourmet Hot Dogy.

pizza therapy prague

Jejich pizzy nejsou pouhým kulinářským potěšením, je to svědectví o přátelství, společných snech a neodolatelném pokušení k vytvoření dokonalé pizzy.

kro kitchen

Objevte strukturu KRO DNA - Norské pohostinství, zkušenosti z fine diningu i nostalgie po vůní grilovaného kuřete z dětství.

bistro rezavá

Streetfoodové bistro v Litoměřicích

fotogalerie z minulého ročníku

faq (nejčastější dotazy)

Festival se koná v Praze v sobotu 27.1.2025 od 12:00 v bývalém klášteře Gabriel Loci na adrese: Holečkova 106/10, 150 00 Praha 5 Smíchov 

Festival bude degustační. Návštěvníci budou mít k dispozici 1dcl skleničku. Degustace je potom volná a neomezená. Celkem 20 zahraničních a 5 českých pivovarů bude mít naraženo v průběhu dne celkem 6 různých piv. Ta budou rozdělena do tří časových rozmezí po jejichž uplynutí dojde k výměně všech piv za nová a celé kolečko začíná nanovo. Celkem tedy může návštěvník ochutnat až 150 různých piv. Styly budou velmi rozmanité. Od klasických ležáků, přes IPA, NEIPA, stouty, kyseláče, piva stařená v dubových sudech či spontánně kvašená piva a další. Mimo to bude po celou dobu festivalu a afterparty k dispozici ležákový bar, na kterém najdou návštěvníci výběr těch nejlepších českých ležáků.  

Cena vstupenky je 2490 Kč zahrnuje: 

  • vstup na festival  
  • festivalovou skleničku  
  • neomezenou konzumaci piva mezi 12:00 až 22:00 

Ano, tato možnost nijak omezená není. Ale přímo na festivalu budou mít stánky zástupci nejlepších českých street foodů. 

Ano, tato možnost nijak omezená není. Nicméně, proč nosit dříví do lesa. 😊 

Festival je určen výhradně pro starší 18 ti let. 

Parkování v areálu není k dispozici. Městskou hromadnou dopravou se lze dostat na zastávku Holečkova 

Ano o nealkoholické nápoje a kávu se postarají kavárníci Rebel Bean z Brna. 

Ač, je máme moc rádi, pro tento festival je raději nechte doma. 

Sezení bude dostatek, ale deku si určitě vzít můžete. 

Ano bude k dispozici i tato varianta. 

Přímo u vstupu budou neustále k dispozici naši pracovníci, kteří vám rádi se vším pomohou. 

Přímo na prodejce vstupenek firmu Colosseum  

na emailu info@colosseumticket.cz nebo telefonicky na čísle: +420277012677 

Na festivalu je umožněno fotografovat a vytvářet videa pro osobní potřebu. 

Na festivalu bude možné využít jak platbu hotovostí, tak platební kartou. 

Ano, přímo v areálu kláštera. Navíc i externí toalety mimo budovu. 

Tuto variantu prosím nevyužívejte. Na festivalu budou speciální skleničky pro tuto příležitost. 

Pokud nebudou kompletně vyprodány v předprodeji, budou k dispozici i na místě. 

Po celou dobu festivalu bude přítomen zdravotník a ochranka pro vaši bezpečnost. 

Všechny informace o pivovarech a nabízených pivech budou k dispozici jak před zahájením festivalu, tak v jeho průběhu na online infografikách. 

Z každého pivovaru budou přítomní přímo jeho zástupci. Především pracovníci výroby, kteří budou jistě schopni zodpovědět i ty nejzáludnější otázky.  

Ano, po celou dobu festivalu si bude možno skleničku omýt a znovu se pustit do ochutnávání. 

Ano, každý návštěvník obdrží pásku kolem zápěstí, se kterou bude moct libovolně areál opouštět a zase se vracet. 

DŮLEŽITÉ:

Vstup na akci pouze na základě e-vstupenky. Při jakémkoliv dalším předložení e-vstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené e-vstupence nebo její kopii přihlíženo a na jejich základě nebude vstup na akci povolen. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním e-vstupenky. Vstupné se vrací pouze v případě, že akce je zrušena ze strany pořadatele.  

O nás

Náš pivovar, který se kromě klasických piv, specializuje i na různé druhy speciálních piv. Jsme uznávanými přeborníky v oblasti NEIPA a dalších moderních pivních stylů. V našem pivovaru produkujeme více než 100 druhů piva ročně!

Základním pilířem našeho pivovaru je naprostý důraz na kvalitu, udržitelnost a nulový kompromis v oblasti technologie. Naším cílem je dokonalé poznání pivního světa, řemesla a cesty za udržitelností.

Stránky používají Cookies.
Užíváním stránek souhlasíte s užíváním cookies dle zásad uvedených v podmínkách užití stránek.

© 2023 I. Zichovecká s.r.o. | Design by MOO Design & Created by eSoul

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo