TAK ZASE ZA ROK!

9I9A3415beerfest rychlovka 2 » Pivovar Zichovec

Zichovec Beer Fest byl pro nás opět neskutečný. Přes dva tisíce návštěvníků a fanoušků. Měsíce příprav, domlouvání a papírování. Desítky hodin, které jsme strávili přípravou areálu a následným úklidem ještě s mírnou kocovinou. Je to za námi a my už teď rozjíždíme přípravy dalšího ročníku.

ZICHOVEC BEER FEST 2022 

Cover » Pivovar Zichovec

Už je to tady! Největší událost našeho pivovaru už klepe na dveře a my se po měsících příprav nemůžeme dočkat! Našlapaný line-up, a to nejen kapel, ale i piv, skvělé jídlo a zábava pro všechny. Pojďte se s námi podívat, na co konkrétně se můžete těšit.  

REZAVÁ RELEASE PARTY

DSC06504 scaled » Pivovar Zichovec

O víkendu jsme zažili epickou party v Litoměřicích. Naši kamarádi z Bistra Rezavá vytvořili naprosto jedinečný prostor v bývalém pivovaru Labuť, kde díky jejich skvělému týmu, entusiasmu a nasazení nasajete neskutečný genius loci.

ZICHOVEC NA CESTÁCH: HELSINKY

MicrosoftTeams image 43 scaled » Pivovar Zichovec

Dostalo se nám v pivovaru milého pozvání zúčastnit se prvního ročníku dlouho očekávaného (a kvůli covidové krizi několikrát přesouvaného a rušeného) Haze Wave Festivalu v Helsinkách. Festival pod organizací Erkkiho Häme a jeho společnosti Pien byl vyvrcholením Helsinského Beer Weeku v datu od 18-24.7. 2022.

VÝLET ZA PLECHOVKAMI

9I9A6367adam » Pivovar Zichovec

Zájem zákazníků o piva v plechovkách trvale roste. Její výhodou je nízká váha, skladnost, rychlé vychlazení, ale i uchování kvality a čerstvosti obsahu.

THE DUTCH TOUR

image00003 2 » Pivovar Zichovec

 Letošní rok jsme podnikli už poměrně dost zahraničních cest a ještě jich pár máme v plánu. Cestovat po celé Evropě s naším pivem za pivem, na nejrůznější festivaly a akce a za našimi distributory nás opravdu baví. Máme tak šanci nasát atmosféru a pivní kulturu jiné země.

POZVÁNÍ NA AMBASÁDU

IMG 6337 scaled » Pivovar Zichovec

Bylo nám, zichoveckým holkám, velkým potěšením přijmout pozvání do sídla amerického velvyslance v Praze, kde se uskutečnila degustace piv, které se v Čechách vařily s blendem chmelů Pink Boots, a tedy i na podporu stejnojmenné mezinárodní organizace Pink Boots Society, která má své kořeny právě v Americe.

VIVE LA FRANCE!

MicrosoftTeams image 26 » Pivovar Zichovec

Jak nám roste množství piva, které posíláme mimo naší malou republiku, otevírají se nám dveře do mnoha dalších evropských trhů a měst. Jedním z trhů, kde v poslední době docela rosteme je Francie, kde nás distribuují dobří hoši z firmy Formidable. Benjamin a Theo nás tak pozvali na návštěvu a při té příležitosti nám domluvili dva tap-takeovery a účast na pivním festivalu v Lyonu. No a my pochopitelně vyrazili.

PRVNÍ CIDER OD ZICHOVCE

DSC01906 3 » Pivovar Zichovec

Naše pivo už dobře znáte, nyní vám představujeme náš první cider! Byl kvašen spontánně mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují na slupkách starých odrůd jablek z lokálních sadů Slánska. Ochutnejte intenzivní chuť kyselých jablek a dlouhého šestnáctiměsíčního kvašení v sudech.