DO NOVÉHO ROKU

Sdílet tento článek >

Když jsem se při psaní těchto řádků zpětně ohlížel za rokem 2021, tak musím uznat, že to byla jízda. Hnali jste nás svojí neutuchající žízní a konstruktivní zpětnou vazbou, a nejen za to vám patří ohromný dík. 

Hnali jste tlupu lidí, která odvedla sakra dobrou práci. Tlupu, která pivem žije, a posouvat hranice je pro ni denním chlebem. A i když padá na hubu, dokáže zařadit další rychlost a přidat. Poslední 2 roky nám dopřály podobných situací nemálo. S bráchou Honzou jsme na tu naši bandu hrdí za to, co se nejen v posledním roce dokázalo. Díky parto!

Už jsme pro Vás celkově uvařili přes 330 druhů piva a jen za poslední rok to ke stovce druhů nebude mít daleko. Ať už to byla piva stařená v dřevěných sudech, edice divokých piv s ovocem, série dezertních stoutů, nebo piva vánoční. 

Sdílení a spolupráce jdou ruku v ruce a nejrůznější kooperace jsou jednou z věcí, které nás velmi baví. Minulý rok jsme si jich užili spoustu, ať už to byly již známé kooperační várky s Vaškem z létajícího pivovaru Černý potoka, nebo Kubou z létajícího pivovaru Falkon. S pražskou restaurací s pekárnou Eska jsme uvařili Tekutý chleba, žitnou IPU, do které jsme místo části sladu použili neprodaný chléb z již zmíněné pekárny. Oboustranně spolupracujeme i s klukama z lihovárku Landcraft. Posíláme jim ovoce, které nám zůstává po vaření našich kyseláčů, a které bychom jinak vyhodili. Kluci ho ještě dále využijí na vypálení výborných ovocných pálenek. A zpětně nám zase putuje koření, které v Landcraftu používají do svých báječných ginů, a my ho přidáváme do našeho gose Like a Vir-gin. Parádní, nejen letní osvěžení. 

Spolupráce navazujeme i mimo pivovar. S nezávislými umělci pracujeme na podobách etiket, které nesou jejich obrazy nebo grafiky, ale i na návrzích kolekce oblečení. Snad moc neprozradím, ale na jaře se budete moci oháknout super záležitostí právě z jednoho takového kolabu. 

V tomto roce se můžete opět těšit na spoustu pivních novinek, kterými vás budeme moc rádi zásobovat. Ale třeba také na blog, kde vám budeme servírovat pro nás velmi zajímavá témata. 

Chtěl bych vám popřát hlavně spoustu zdraví, vše ostatní dříve či později přijde samo. 

Děkujeme, že vás máme!

Ondra Husák 

Uvodni slovo » Pivovar Zichovec

Mohlo by vás zajímat

Kartel: Beervana

"Perla na Váhu", to je označení, které si v některých slovenských textech vysloužilo historické město Žilina. I přes krásné historické centrum a...

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST