ZICHOVEC BEER FEST 2022 

Sdílet tento článek >

Už je to tady! Největší událost našeho pivovaru už klepe na dveře a my se po měsících příprav nemůžeme dočkat! Našlapaný line-up, a to nejen kapel, ale i piv, skvělé jídlo a zábava pro všechny. Pojďte se s námi podívat, na co konkrétně se můžete těšit.  

CO BUDEME PÍT?  

Ty největší zichovecké pecky, stálice, které už dobře znáte, ale i speciální infuze, které tvoříme jen pro tuto příležitost. Ochutnat budete moci od ležáku po barrel aged piva, ale i kousky, na kterých jsme se opravdu vyřádili a popustili uzdu naší fantazii. Konkrétní seznam piv zveřejníme na našem webu i sociálních sítích pár dní před začátkem akce, tak je bedlivě sledujte. Krom našich piv ochutnáte i produkci našich spřátelených pivovarů, anebo třeba pálenky od kamarádů z Landcraftu. Na programu nebudou chybět ani řízené degustace, na kterých budete moci ochutnat to nejlepší z domácí a světové produkce i s odborným výkladem. Na našem Beer Festu budete mít také super příležitost vyzkoušet a zakoupit kousky z kolekce zichoveckého merche.  

KDO NÁM ZAHRAJE? 

Většinu z účinkujících určitě nemusíme dlouze představovat a z následujícího seznamu si vybere každý. Program uvedou kluci z dua Ježek & Lomička. Harmonika, kytara, hromada zábavy a písničky, které si s nimi zaručeně zazpíváte. Hned po nich vás svým ostrovtipem dostane Xavier Baumaxa – původem litvínovský písničkář a kytarista, jehož projev je založen na slovních hříčkách a parodiích. A pak už nám to začne pěkně nabírat na obrátkách díky skupině Vasilův Rubáš, drsná kapela jemných mužů. Nebo jemná kapela drsných mužů. Nebo naopak. Libovat si budou především příznivci reggae, ska, a punku. Poté zabrousíme do vod moderního rocku s kapelou 1st Choice, která vás dostane svými chytlavými songy a skvělým vokálním projevem. A pak se dostaneme do pasti – a to doslova, s pražským rapovým duem P/\ST. Neotřepané beaty, minimalistické texty a rytmicky specifický, potemnělý styl vás zaručeně dostanou. A jdeme do finále, hlavní hvězda festivalu, kapela WOHNOUT to rozjede po osmé večerní, o téhle stálici naší hudební scény se asi nemusíme ani dlouze rozepisovat. O to nejdůstojnější zakončení celého dne se postarají DJ’s Papik Brothers. Jako tradičně vás přivedou do totálního tanečního transu díky poctivým, melodickým techno beatům. 

12:30 – 13.30 Duo Ježek a Lomička 
14.00 – 15.00 Xavier Baumaxa 
15:30 – 16:30 Vasilův Rubáš 
17:00 – 18:00 1st Choice 
18:30 – 19:30 – P/\ST 
20:15 – 21:15 Wohnout 
21:45 – 23:45 Papik Brothers 

CO BUDEME JÍST? 

Dobré jídlo je pro nás neméně důležité jako dobré pivo, a tak si s výběrem zástupců Street Food dáváme záležet. Mnoho z nich se za ty roky stalo našimi dobrými přáteli, rádi ale zveme i koncepty, které na Beer Festu budete moci ochutnat poprvé. Už nyní se nám sbíhají sliny a těšíme se, až společně s návštěvníky všechno ochutnáme. Přivítáme takové gastro hvězdy, jako:  

BIG SMOKERS 

Pravá Amerika z Holešovic. Proslulé pražské barbecue bistro, které k nám přijede se svým obřím smokerem a v něm pojede všechno. Vepřové, hovězí, bůček anebo třeba papriky. 

ROOSTER SAUSAGE GOURMET 

Gourmet hot dogy s ručně vyráběnými salsicciemi z přeštického vepřového s domácími omáčkami a salsami. 

HELL SMOKE 

Pomalu a dlouze pečené a zauzené maso pouze na kouři a žáru z tvrdého dřeva. Tahle skvělá parta si k nám opět přiveze svůj velký BBQ smoker, ze kterého vás pohostí. Jejich domácí vyuzené klobásky jsou už legendami. 

ANSÁMBL 

Tým nadšenců z pražských Vršovic vám představí neskutečné věci z prvotřídních surovin z malých farem, zpracované s maximální péčí.  

FOXY ROLLS 

Klára a její hříšně dobré 100 % rostlinné sushi. Tohle prostě musíte vyzkoušet! 

RODINNÉ ŘEZNICTVÍ AULICKÝ 

Díky kombinaci špičkových vstupů, řemeslnému a zároveň modernímu přístupu vytvořil Tomáš Aulický ze svého řeznictví jedinečný koncept. Ochutnáte to nejlepší z jeho nabídky. 

VEGAN DELIVERY 

Tihle borci vám ukáží, že veganské jídlo není v žádném případě nuda! Ochutnat od nich budete moci především veganské burgery. 

KAISER FRANZ 

Super burgery, quesadilly a další parádní festivalové dobroty, to je osvědčená klasika téhle pražské party.

BARCHEE‘S 

Sladké dobroty od Barči jsou pastvou nejen pro oko, ale i pro vaše bříška 

REBELBEAN COFFEE 

Máme velkou radost, že za námi až z Brna přijedou kamarádi z pražírny Rebelbean a vy si tak budete moci dopřát jejich špičkovou kávu. 

MYSLÍME NA VŠECHNY 

Skákací hrad se skluzavkou, malování na obličej, nebo stanoviště s aktivitami pro děti, které zajistí lounská parta V pohybu. Nabídneme ale řízené degustace špičkového světového alkoholu, komentované prohlídky pivovaru, chill zone s nádherným rozhledem po okolí na pivovarské vyhlídce. A nezapomeneme ani na naše čtyřnohé společníky. Krom dobrého jídla a pití pak našem Beer Festu budete mít také super příležitost vyzkoušet a zakoupit kousky z kolekce zichoveckého merche.  

Těšíme se na vás, 10. září od 11:00 v Lounech to celé vypukne. Vstupenky na akci a jízdenky z Prahy, Kladna i Slaného zakoupíte na našem webu, nebo na GoOut.

Autor článku: Veronika Petráková

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST