DOPRAVA A PLATBA

Pro optimalizaci dopravy si u nás můžete objednávat po 12 ks lahví nebo 24 plechovkách a tomu odpovídající kombinace. 1 lahev = 2 plechovky.

Pokud jste nakupující z České republiky a na našem eshopu naplníte krabici úplně celou, automaticky získáváte dopravu ZDARMA, ovšem tato služba je podmíněna ještě zvolením dopravce WeDo. V případě, že zvolíte dopravce DPD a krabici naplníte, dopravné vám budeme účtovat ve výši 59.-.

Pokud krabici nenaplníte a zvolíte WeDo dopravce, dopravné vám budeme účtovat ve výši 129.-, v případě DPD a nenaplněné krabice je dopravné ve výši 159.-.

Pro zasílání balíků po České republice v současné chvíli využíváme služeb WeDo a DPD. Na Slovensko posíláme výhradně s WeDo. Pokud objednáte každý všední den do 9.00 hodin dopoledne a zaplatíte online kartou, Vaše zásilka je expedována ještě ten stejný (pracovní) den. WeDo i DPD pak Vaši zásilku ve většině případů doručuje následující pracovní den po odeslání.

Platíte-li převodem na účet, Vaši zásilku expedujeme následující pracovní den po obdržení platby.

Pro doručení do všech ostatních zemí využíváme služeb UPS. Pokud objednáte do 9.00 dopoledne, zásilku opět odesíláme ten stejný (pracovní) den. Zde se doba doručení liší dle země doručení.

zichovec cenik doprava czk ESHOP » Pivovar Zichovec

zichovec web mapa CZ » Pivovar Zichovec

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo