NeJČASTĚJŠÍ
DOTAZY

Záleží, jakou máte žízeň. Do velké krabice se vejde 12 lahví (objemu 750 ml) nebo 24 plechovek (o objemu 500 ml) a tomu odpovídající kombinace. 1 lahev = 2 plechovky. Malá krabice je na 6 lahví nebo na 12 plechovek.

Registrovaní zákazníci při objednávce plné velké krabice (12 lahví nebo 24 plechovek) mají dopravu ZDARMA při zvolení dopravce WeDo nebo 59 Kč při zvolení dopravce DPD. Pokud krabice není zcela naplněná, je cena dopravy 129 Kč přes dopravce WeDo/159 Kč přes dopravce DPD za každou odeslanou krabici.

Cena dopravy pro neregistrované zákazníky nebo při naplnění malé krabice (6 lahví nebo 12 plechovek) je vždy 129 Kč  přes dopravce WeDo/159 Kč přes dopravce DPD za každou odeslanou krabici.

Láhve a plechovky chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem, skladujte nejlépe do 8 °C.

Láhve i plechovky mají minimální trvanlivost 6 měsíců od data stáčení, na láhvi je datum uvedené na zadní etiketě, plechovky jej mají uvedeno zespodu.

Láhve jsou recyklovatelné, zpět je nevykupujeme. Každopádně pokud znáte nějakého domovarníka, tak za lahve bude jistě rád.

Objednávky z e-shopu si bohužel u nás ve skladu aktuálně vyzvednout nelze. Buď si objednáte přes e-shop a balíček Vám dorazí až domů, popřípadě si můžete lahvové i plechovkové pivo přijít osobně zakoupit pivo do pivní baru v Lounech či do restaurace na Zichovci.

Pokud si objednáte a zaplatíte online kartou do 9:00, zásilka bude odeslána ještě ten stejný pracovní den.

V případě placení převodem čekáme na provedení platby, zásilka bude odeslána následující pracovní den.

Spolupracujeme s přepravcem, který je v naprosté většině případů schopen doručit zásilku po ČR následující pracovní den po odeslání.

Pro ostatní státy se mrkněte do sekce ,,Doprava platba“, kde naleznete jednotlivé doby doručení do jednotlivých států Evropy.

Dobírkou platit nelze. Děkujeme za pochopení.

Ano, zasíláme! Konkrétní seznam zemí, ceny dopravy a dobu doručení najdete na stránce Doprava a platba.

Mezi hlavní výhody patří přednostní přístup k exkluzivním produktům (barelová piva, limitované edice a další).

Nejnovější informace o chystaných novinkách a aktuálním dění v pivovaru.

Doprava zdarma při naplnění krabice (doprava zdarma je podmíněna zvolením dopravce WeDo).

Pivní předplatné je takový mystery balíček. Nikdy přesně nevíte, co Vám přijde a necháváte výběr na nás. Každý měsíc pro Vás vybereme to nejlepší z naší nabídky (8-10 piv – lahví, plechovek nebo jejich kombinací). Můžete si vybrat ze dvou typů (SILVER a GOLD). Balíček Vám zasíláme automaticky až ke dveřím. Pro nákup pivního předplatného se prosím registrujte, budete tak moci ve svém uživatelském účtu sledovat historii objednávek a vše s nimi spojené. Jedná se o inkasní platbu, takže jednou nastavíte a pak už se nemusíte o nic starat. Znamená to, že pivní předplatné lze platit pouze kartou online a částka se bude automaticky strhávat každý měsíc ve stejný den v závislosti na tom, kdy jste provedli první objednávku. Ve Vašem uživatelském účtu v sekci ,,Pivní předplatné“ poté uvidíte historie plateb a zde můžete předplatné také zrušit.

Zakoupit jej můžete zde:

https://pivovarzichovec.cz/pivni-predplatne/

Balíčky zasíláme každý měsíc okolo 5. v měsíci, tudíž do 10. by u Vás měly být. Je jedno, kdy se Vám strhne platba, zda 1. nebo 30., zásilka Vám vždy přijde do 10. v následujícím kalendářním měsíci.

Můžete jej zrušit sami kliknutím na tlačítko ,,Zrušit předplatné“ a to ve Vašem uživatelském účtu v sekci ,,Pivní předplatné“. Pokud se Vám platba za daný měsíc již strhla, na začátku následujícího měsíce Vám balíček ještě dorazí. Pokud předplatné zrušíte ještě před stržením platby za daný měsíc, předplatné se ruší s okamžitou platností.

Dárkové poukázky můžete zakoupit jako jakýkoli jiný produkt na e-shopu. Do 24 hodin od zaplacení (s výjimkou víkendů a svátků, tam nám to bude trvat malinko déle, přeci jen je posíláme ručně) Vám dárkový poukaz zašleme v elektronické verzi na Váš e-mail. Poukázku Vám také obratem zasíláme i ve fyzické variantě. Pokud jste si objednali zásilku s pivy a k tomu přihodili poukázku, zabalíme Vám to najednou, jinak poukazy zasíláme Českou Poštou. Dárkový poukaz pak můžete během následujících 12 měsíců od zakoupení uplatnit na cokoli ze sortimentu na našem e-shopu (kromě pivního předplatného a dárkových poukázek) a to zadáním kódu v košíku do pole ,,Kód kuponu“ a částka se Vám automaticky strhne.

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo