zichovec napis logo black CMYK e1700412137457 » Pivovar Zichovec
celelogo 01 black 2 » Pivovar Zichovec

CRAFT BEER FESTIVAL

27. LEDNA 2024, GABRIEL LOCI

mezinárodní degustační festival

 

Už roky sníme o vlastním pivním festivalu moderního střihu a po novém roce vám ho konečně přineseme. Pozvali jsme 20 zahraničních pivovarů, se kterými jsme se seznámili na všemožných evropských pivních festivalech. Ti přivezou celkem 120 různých piv, které budete moci ochutnat ve třech vlnách v průběhu celého jedno dne od 12:00 až do noci. Na festivalu nebude chybět výběr těch nejlepších českých ležáků, moderní česká gastronomie ani afterparty s elektronickou hudbou od našich lokálních pražských DJs. 
 
Přidejte se k nám v krásném prostředí klášteru Gabriel Loci a prožijte s námi náš sen. 

VSTUPENKA


27. LEDNA 2024, OD 12:00 HOD.
GABRIEL LOCI, HOLEČKOVA 106/10, PRAHA 5
CZK 2290
  • VÍCE NEŽ 10 HODIN NEOMEZENÉ DEGUSTACE 25 EVROPSKÝCH PIVOVARU = VÍCE JAK 140 PIV
  • LEŽÁKOVÁ MÍSTNOST S NAŠIMI NEJOBLÍBENĚJŠÍMI ČESKÝMI PIVOVARNÍKY MALÝMI I VELKÝMI
  • AFTERPARTY NA MÍSTĚ PO KONCI DEGUSTACE
  • TY NEJLEPŠÍ A NEJVZÁCNĚJŠÍ PIVA Z PORTFÓLIA ŠPIČKOVÝCH PIVOVARŮ CELÉ EVROPY
  • VŠECHNA PIVA OD LEŽÁKŮ AŽ PO SUDY STAŘENÉ ŠÍLENOSTI
  • SETKÁNÍ S REPREZENTANTY KAŽDÉHO ZE ZÚČASTNĚNÝCH PIVOVARŮ
  • VZPOMÍNKA NA CELÝ ŽIVOT
  • DEGUSTAČNÍ SKLO

pivovary

brewski » Pivovar Zichovec

Brewski (SE)

Chceme-li mluvit o švédské pivní scéně, nejde to bez Brewski. Jejich revoluční přístup k chmeleným a ovocným pivům ve spojení s originálním vizuálem zná snad každý.

white dog » Pivovar Zichovec

White Dog (NL)

White dog je esencí holandské pivní postmoderny, u které se můžete těšit na šťavnaté NEIPA, vydatné ovocné kyseláče i temné ochucené stouty.

attic brew » Pivovar Zichovec

Attic Brew (GB)

Tihle Birminghamští rodilci hrdě reprezentují svoje město skrze chutěmi nabitými pivy od lehkých pitelných ejlů, přes silně chmelené IPA, až po tradiční anglické bittery.

oud beerse » Pivovar Zichovec

Oud Beersel (BE)

Opravdu tradiční belgickou tradici bude na festivalu reprezentovat jeden z posledních původních lambikových blenderů - Oud Beersel. Proslavil tím, že kombinuje historická spontánně kvašená piva s moderními surovinami.

zemia obiecana » Pivovar Zichovec

Browar Ziemia Obiecana (PL)

Přátelé z polského létajícího pivovaru Ziemia Obiecana přivezou své interpretace moderních pivních stylů v čele s voňavými čerstvými IPA a ovocem nabitými kyseláči.

NAILO » Pivovar Zichovec

Naïlo Brewing (FI)

Naïlo je úplný nováček na finské pivní scéně. Pivo vaří od roku 2019, ale i tak již má za opaskem pěknou řádku pivních stylů, z nichž na našem festivalu odprezentuje výběr toho nejlepšího.

bereta » Pivovar Zichovec

BERETA Brewing (RO)

Pivovar Bereta reprezentuje novou vlnu rumunského pivovarnictví skrze využívání těch nejmodernějších postupů a ingrediencí, které proměňují v moderní pivní styly jako New England Ipa, Pastry soury a hutné stouty.

omnipolo » Pivovar Zichovec

OMNIPOLLO (SE) ​

Omnipollo většině netřeba představovat. Tahle švédská postmoderna už pěkně dlouho posouvá hranice toho, čemu můžeme říkat pivo a v tomto duchu bude i jejich výběr na našem festivalu. ​

les intentables » Pivovar Zichovec

Les Intentables (FR)

O našich cestách a úspěších ve Francii vás informujeme často. Nyní vám představujeme, přátele, které jsme si ve Francii udělali. Ze Štrasburku k nám přijede velikostí malý, ale srdcem obrovský pivovar, který si vás určitě získá originálními soury a voňavými New England IPA.

sudden death » Pivovar Zichovec

Sudden Death Brewing (DE)

Německo je zemí s bohatou historií pivovarnictví, kde hrdost na tradiční postupy často převládá nad potřebou inovovat. I přesto zde najdete mnoho pivovarů, kteří jsou proti proudu a jedním z nich jsou právě Sudden Death, jejichž interpretace moderních stylů snadno obstojí v konkurenci těch nejlepších.

3bir » Pivovar Zichovec

3bir Brewery (SRB)

Cestování za pivem na Balkán máme hrozně rádi. Může za to pověstná slovanská pohostinnost, kterou jsme plně zažili i při návštěvě srbského pivovaru 3bir. Tuhle pohostinnost sebou kluci z 3bir v lednu přivezou, tak se u nich určitě zastavte pro vychutnání příjemných moderních piv a dobrou náladu.

sofiabrewing » Pivovar Zichovec

Sofia Electric Brewing (BGR)

Přímo ze Sofie k nám přijedou naši bulharští přátelé z pivovaru Sofia Electric Brewing. V Bulharsku jsme se setkali s příjemným trendem spojování moderních pivních trendů s tradičními bulharskými ingrediencemi a věříme, že i tentokrát budete moci tento trend okusit.

hellstork » Pivovar Zichovec

Hellstork Remeselný Pivovar (SK)

O reprezentaci našich východních bratrů se nepostará nikdo jiný než všemi oblíbený pivovar Hellstork z Myjavy. Peter a Dan z Hellstorku přinesou hlavně svůj divoký program, kteryý se vyrovná tomu nejlepšímu, co v Evropě najdeme.

brew your mind » Pivovar Zichovec

Brew Your Mind (HU)

Maďarská scéna ukrývá perlu, která se příliš často mimo domov nepodívá. Malá produkce a vysoká poptávka způsobuje, že je občas Brew Your Mind těžké nalézt i v Budapešti. Ale proč tomu tak je? Jejich šťavnaté New England IPA se vyrovnají těm nejlepším, které na světě najdete.

protokoll » Pivovar Zichovec

Protokoll (DE)

Pivní návštěva Berlína nemůže proběhnout bez pivního baru Protokoll, který už několik let vaří svoje vlastní pivo jako létající pivovar. Ochutnejte chuť jedné z nejslavnějších moderních německých značek.

nova runda » Pivovar Zichovec

Nova Runda (HR)

Průkopníci chorvatského řemeslného pivovrnictví, kteří vaří pivo již od roku 2014 k nám přijedou s výběrem toho nejlepšího z jejich moderních pivních výtvor v čele s kalnými i nekalnými super voňavými IPA.

Ca del brado » Pivovar Zichovec

CA'DEL BRADO (IT)

Rozvinutý svět italské řemeslné scény k nám přijede reprezentovat pivovar zaměřený na divokou a spontánní fermentaci Ca Del Brado. V jejich repertoáru naleznete afinitu pro používání lokálních italských hroznů a dalších ovocí, které z jejich piv činí opravdu jedinečné zážitky.

bierol » Pivovar Zichovec

BIEROL (AT)

I přes blízké sousedství nám je rakouská pivní scéna velmi skrytá. I proto jsme rádi, že naše pozvání přijal Bierol, etalon rakouského řemeslného pivovarnictví, který přiveze svou rozmanitou produkci, která reflektuje klasičtější přístup k řemeslu.

Pophin » Pivovar Zichovec

POPIHN (BE)

Jedno z nejzvučnějších jmen francouzské nové vlny se zabývá výrobou všeho moderního od voňavých IPA po spontánně kvašené piva. Že tato rostoucí hvězda francouzské scény přijala naše pozvání, je pro nás obrovská pocta.

Northern monk » Pivovar Zichovec

NORTHERN MONK (GB)

Z anglického Leedsu k nám přijede suprový pivovar Northern Monk, který tvoří obrovské množství nejrůznějších pivních experimentů a vy ochutnáte ty nejzajímavější z nich.

fenetra » Pivovar Zichovec

Fenetra (CZ)

Z pivovaru Clock k nám přijede jejich divoký projekt Fenetra, který ztělesňuje lokální ingredience a mikroflóru Potštejnska ve svých perfektně vyladěných pivech stylu Farmhouse Ale a Wild Ale.

placeholder » Pivovar Zichovec

Many Worlds (CZ)

První a prozatím jediný český pivovar, který vaří piva v organické podobě. Many Worlds sídlí v budově bývalého pivovaru Unhošť, ve kterém dávají ohromady extrémně dlouho kvasící a zrající divoká piva za použití organických surovin a ovoce často z vlastní produkce.

wild creatures » Pivovar Zichovec

Wild Creatures (CZ)

Wild Creatures je průkopníkem divokého kvašení v české republice a značka, která se proslavila na celém světě od Evropy, přes Ameriku až po Asii. Ve své produkci kombinují tradiční postupy divokého kvašení piva s vinnými metodami a ovocem z vinného regionu jižní Moravy.

metaphore » Pivovar Zichovec

Métaphore (CZ)

Naše pozvání přijal i Jiří Sládek se svým pivovarem Métaphore. Ten je opředený legendami a velmi těžko k sehnání i ve své domovině. My jsme za jeho účast moc vděční a těšíme se až ochutnáme jeho vyladěné výtvory, ve kterých se spojuje to nejlepší co dokáže česká příroda a zemědělská produkce nabídnout.

STREET FOOD

O nás

Náš pivovar, který se kromě klasických piv, specializuje i na různé druhy speciálních piv. Jsme uznávanými přeborníky v oblasti NEIPA a dalších moderních pivních stylů. V našem pivovaru produkujeme více než 100 druhů piva ročně!

Základním pilířem našeho pivovaru je naprostý důraz na kvalitu, udržitelnost a nulový kompromis v oblasti technologie. Naším cílem je dokonalé poznání pivního světa, řemesla a cesty za udržitelností.

Stránky používají Cookies.
Užíváním stránek souhlasíte s užíváním cookies dle zásad uvedených v podmínkách užití stránek.

© 2023 I. Zichovecká s.r.o. | Design by MOO Design & Created by eSoul

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo