Od 3. do 11. července zařadíme každou objednávku z našeho e-shopu do slosování o 4 poukazy na nákup na Rohlik.cz.
Od 3. do 11. července zařadíme každou objednávku z našeho e-shopu do slosování o 4 poukazy na nákup na Rohlik.cz.
Letos se naše plechovky na pár dní přesouvají tam, kde to žije filmem, letní atmosférou a dobrým jídlem. Během festivalových dní nás najdete v Karlových Varech v Rohlik parku, kde si můžete dát Zichovec přímo na místě.
A protože dobré pivo nemusí zůstat jen ve Varech, připravili jsme k tomu soutěž i na našem e-shopu. Objednejte si Zichovec domů od 3. do 11. července 2026 a automaticky vás zařadíme do slosování o 4 poukazy na nákup na Rohlik.cz.
Pivo do ruky ve Varech. Pivo do lednice doma. A k tomu šance vyhrát nákup od Rohlik.cz.

Nakupte na e-shopu pivovarzichovec.cz v období 3.-11. 7. 2026.
Objednávku dokončete a zaplaťte.
Automaticky vás zařadíme do slosování.
Po skončení soutěže vylosujeme 4 výherce, kteří získají poukaz na nákup na Rohlik.cz v hodnotě 2000 Kč.

Hrajeme o 4 poukazy na nákup na Rohlik.cz. Každý výherce získá jeden poukaz, který může využít na svůj další nákup na Rohlik.cz. 4× poukaz v hodnotě 2 000 Kč na Rohlik.cz

Soutěž probíhá od 3. 7. do 11. 7. 2026.
Do slosování budou zařazeny všechny dokončené a zaplacené objednávky na e-shopu pivovarzichovec.cz v tomto období.
Losujeme 4 výherce.
Výherci budou kontaktováni e-mailem.
Výhra: poukaz na nákup na Rohlik.cz v hodnotě 2000 Kč.
Úplná pravidla soutěže najdete zde.
Pivovar Zichovec
ul. 5. května 2789
44001 LOUNY
info@pivovarzichovec.cz
Stránky používají Cookies.
Užíváním stránek souhlasíte s užíváním cookies dle zásad uvedených v podmínkách užití stránek.
© 2026 Pivovar Zichovec s.r.o.
Tady ještě zbývá prázdné místo