ZICHOVEC X ŠIMON KUČERA

Sdílet tento článek >

V roce 2020 jsme započali spolupráci, která nás nesmírně těší a má smysl. Řeč je o nadaci Zkruhu a pivu Zkruhovec. Minulý rok jsme na etiketě tohoto speciálního piva spolupracovali s tatérem Ondrashem, pro tento rok jsme oslovili talentovaného umělce Šimona Kučeru, který pro tuto spolupráci vytvořil obraz z cyklu „Butterfly Effect.“ Šimona jsme malinko vyzpovídali, abychom vám tuto spolupráci přiblížili.

133479485 3594638227291368 2541392909539683045 n » Pivovar Zichovec

Pro spolupráci na druhé edici piva Zkruhovec, ze kterého věnujeme část výtěžku z prodeje nadaci Zkruhu, si Vás vybral spolumajitel Ondra Husák. Slyšel jste někdy předtím o pivovaru Zichovec?

Áno, pivovar Zichovec som začal po prvýkrát registrovať na návšteve u môjho dobrého kamaráta a kolegy Ondreja Konupčíka (Ondrasha), ktorý v tom období pracoval na dizajne prvej edície piva Zkruhovec. Veľmi sa mi zapáčila koncepcia tohto projektu, ktorý prepája umenie so svojimi produktami a navyše venuje nemalú čiastku z predaja na správnu vec. Netrvalo dlho a spoločne s Onrejom Husákom sme nadviazali kontakt.

DSC07833 scaled » Pivovar Zichovec

Pracoval jste již někdy na podobném projektu?

Na takomto type projektu som zatiaľ nepracoval. Avšak, mám obrovskú radosť z toho, že sme sa spolu s pivovarom Zichovec dali dokopy a mohli tak vytvoriť druhú edíciu piva Zkruhovec.

Verím, že táto spolupráca posilní tento krásny koncept o prepájaní ľudí.

Mohlo by vás zajímat

Za pivem na Yucatán

Díky volnějším vstupním podmínkám se minulou sezónu stalo Mexiko oblíbeným cílem dovolených. Hlavní dovolenkovou destinací Mexika je poloostrov Yucatán administrativně se dělící...

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST