ZICHOVEC X ŠIMON KUČERA

Sdílet tento článek >

V roce 2020 jsme započali spolupráci, která nás nesmírně těší a má smysl. Řeč je o nadaci Zkruhu a pivu Zkruhovec. Minulý rok jsme na etiketě tohoto speciálního piva spolupracovali s tatérem Ondrashem, pro tento rok jsme oslovili talentovaného umělce Šimona Kučeru, který pro tuto spolupráci vytvořil obraz z cyklu „Butterfly Effect.“ Šimona jsme malinko vyzpovídali, abychom vám tuto spolupráci přiblížili.

133479485 3594638227291368 2541392909539683045 n » Pivovar Zichovec

Pro spolupráci na druhé edici piva Zkruhovec, ze kterého věnujeme část výtěžku z prodeje nadaci Zkruhu, si Vás vybral spolumajitel Ondra Husák. Slyšel jste někdy předtím o pivovaru Zichovec?

Áno, pivovar Zichovec som začal po prvýkrát registrovať na návšteve u môjho dobrého kamaráta a kolegy Ondreja Konupčíka (Ondrasha), ktorý v tom období pracoval na dizajne prvej edície piva Zkruhovec. Veľmi sa mi zapáčila koncepcia tohto projektu, ktorý prepája umenie so svojimi produktami a navyše venuje nemalú čiastku z predaja na správnu vec. Netrvalo dlho a spoločne s Onrejom Husákom sme nadviazali kontakt.

DSC07833 scaled » Pivovar Zichovec

Pracoval jste již někdy na podobném projektu?

Na takomto type projektu som zatiaľ nepracoval. Avšak, mám obrovskú radosť z toho, že sme sa spolu s pivovarom Zichovec dali dokopy a mohli tak vytvoriť druhú edíciu piva Zkruhovec.

Verím, že táto spolupráca posilní tento krásny koncept o prepájaní ľudí.

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST