Chroust X Zichovec Oyster Stout

DSC09788 » Pivovar Zichovec

S kooperačníma várkama mezi pivovarama je to podobný jako s featuringama v rapu. Některý jsou dělaný ze starejch dobrejch přátelství, některý pro zafelení a poznání se s lidma ze scény, a některý v touze posílit brand, urvat fame a market penetration. 

Cascara – už jste o ní slyšeli?

Obrazek 1 » Pivovar Zichovec

Co je to vlastně Cascara? V překladu ze španělštiny to znamená jakákoliv ,,slupka”, což je ale docela široký pojem. Jedná se však skutečně o sušenou slupku třešní kávovníku, která při zpracování zbyde po vyloupání zrnek. Právě zrnka, tedy pecky kávových třešní, se praží, a ty si každé ráno pečlivě melete pro přípravu své ranní kávy. “Odpad” ze zpracování, tedy slupky kávových třešní, se usuší, a tím vzniká to, co označujeme pojmem cascara. 

REZAVÁ RELEASE PARTY

DSC06504 scaled » Pivovar Zichovec

O víkendu jsme zažili epickou party v Litoměřicích. Naši kamarádi z Bistra Rezavá vytvořili naprosto jedinečný prostor v bývalém pivovaru Labuť, kde díky jejich skvělému týmu, entusiasmu a nasazení nasajete neskutečný genius loci.

ZICHOVEC x LANDCRAFT: SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ PIVOVARSKÉHO A LIHOVARSKÉHO

PAL00987 2 1 scaled » Pivovar Zichovec

Jak hledáte parťáky a kamarády? Co si na nich nejvíc vážíte? Mně osobně vždycky nejvíc imponovalo obklopovat se lidmi, který jsou prostě hustý, který fakt uměj, který vám nastavují obraz toho, co je možný a jak dobře se dají věci dělat. Když jsem běhal, imponovali mi ty rychlejší, u kterých mě pohled na jejich záda […]

VÝLET DO BRITÁNIE

MicrosoftTeams image 8 2 » Pivovar Zichovec

Sládka Mikuláše a Míru aka sales boye čekalo v Anglii pár důležitých úkolů. Rozepsal se o nich sám Miky.

ZICHOVEC X MICHAL ŠKAPA

DSC09621 » Pivovar Zichovec

Michal, alias Tron je jednou z nejzásadnějších osobností české graffiti scény, a to již od poloviny devadesátých let. Je také autorem etikety našeho Stout Laphroaig 2021. Vydali jsme se proto do jeho ateliéru, abychom ho pro vás vyzpovídali. 

ZICHOVEC X ĀRPUS BREWING

DSC01702 » Pivovar Zichovec

Když nás ke spolupráci oslovili kluci ze suverénně nejlepšího Lotyšského pivovaru Ārpus Brewing Co., neváhali jsme ani vteřinu. Vznikla tak nachmelená voňavka pivního stylu, který oba umíme nejlépe: New England IPA s komplexní směsí chmelů Nelson Sauvin, Strata, Galaxy, Citra Cryo a Mosaic.

ZICHOVEC X MÁRA ČMÁRA

DSC08999 » Pivovar Zichovec

Marek je autorem etikety našeho COCONUT STOUT 2021, který jsme v březnovém balíčku přibalili i našim Gold předplatitelům. Jde už o druhou spolupráci, a tak jsme Máru navštívili v jeho pražském bytě, který je zároveň i ateliérem, abychom ho trochu vyzpovídali.

ZICHOVEC X PATRIK KRIŠŠÁK

DSC09745 2 » Pivovar Zichovec

Přinášíme další rozhovor, tentokrát s tvůrcem etikety našeho Coconut Vanilla Cacao Stout 2021, za nímž jsme se vypravili do jeho pražského ateliéru.

NÁVRAT HOMIES

DSC03470 » Pivovar Zichovec

V lednu uděláme radost všem těm z vás, kteří necení, když pivovary zbytečně dodržují často striktně vymezené hranice jednotlivých pivních stylů, a naopak mají rádi, když se sládci nebojí je smysluplně překročit tak, aby vytěžili kvality více pivních světů. Tohle je totiž příběh kolaboračního piva pivovarů Zichovec a Falkon, které si díky svému neotřelému konceptu a neuvěřitelné pitelnosti  vysloužilo již třetí várku.

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo