SUCHEJ ÚNOR

Sdílet tento článek >

Možná si již mnoho z nás zkusilo výzvu měsíce bez kapky alkoholu, známou díky iniciativě Suchej únor, která letos slaví už deset let, a tak se asi najde málokdo, kdo by o ní neslyšel.

Závislost na alkoholu je velké téma, které nemůžeme přehlížet ani jako jeho producenti. V České republice se podle dostupných zdrojů pohubuje až milion lidí za hranicí rizikového pití. Málokdo asi hluboce uvažuje nad svým vztahem k alkoholu, pro mnohé se pak jedná prakticky o národní sport. Tahle měsíční výzva tak otestuje, jak na tom s alkoholem jsme.

Jsme pivovar, který od svého počátku klade velký důraz na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Stejně tak přistupujeme i ke konzumaci alkoholu. Vnímáme problémy i nálady ve společnosti, k níž rozhodně nepřispěly ani uplynulé dva roky. I my pivovarští si tu čas od času řekneme, že potřebujeme zvolnit, tím spíš, když nám tu prakticky nic nebrání tomu vzít skleničku a jít kdykoliv pár vzorků odegustovat….

Snažíme se v pivovaru nastavit prostředí, kde se všichni budou cítit bezpečně, ať se to týká toho, jaké má kdo názory, jak se obléká, jakého je pohlaví apod. Ceníme si toho, že jsme tu jeden k druhému maximálně upřímní, a tak nemáme problém někoho upozornit, že by měl trochu ubrat i co se týče alkoholu. Během roku totiž přicházejí období, která jsou pro nás v tomto směru celkem náročná – všemožné akce, Tap Takeovery, festivaly, degustace… A tak i my po novém roce rádi zvolníme tempo, nebo dokonce zatáhneme za ruční brzdu.

» Pivovar Zichovec
Balíček únorových novinek, které ti doručíme až v březnu

Přemýšleli jsme, jak pojmout únor ve vztahu k našim zákazníkům a fanouškům. Protože je mnoho z vás, kteří bedlivě sledují a objednávají každou naši novinku. A že jich v únoru bude zrovna požehnaně, rozhodli jsme se, že budeme držet basu s těmi, kteří budou chtít v únoru dát vale alkoholu a zároveň nepromeškat žádnou z našich aktuálních novinek. K dispozici na našem e-shopu je tak sada piv, které si můžete objednat během února a my vám ji pak odešleme na začátku března. Jestli se vám tenhle nápad líbí, mrkněte sem.

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST