ZICHOVEC GANG: RÁĎA VESELÁ

Sdílet tento článek >

Tohle rozzářené sluníčko možná znáte z naší letní kampaně, nebo přinejmenším její hlas, když s vámi vyřizuje objednávky z e-shopu, nebo předplatného.

Ráďa nastoupila v roce 2013, v době, kdy byl náš pivovar ještě v plenkách a v původní lokalitě v malé obci Zichovec. Nejprve se starala o zákazníky pivovarské restaurace a vypracovala se až na pozici v marketingu. I dnes si ale ráda odskočí zpět na plac a užívá si cvrkot a společnosti lidí v restauraci. 

DSC 3342 2 » Pivovar Zichovec

Její vášní je tvrdá muzika, a tak jí často potkáte na koncertech hardcore kapel, ale na i výletech do přírody, ideálně s lahví našeho Magora v batohu, kterému je od počátku věrná. Pokud by ji někdo toužil pozvat na večeři, tak rozhodně do vegetariánské restaurace. Její něžné duši neodpovídá zevnějšek, miluje piercing a tetování, čehož často využíváme pro propagační fotky našich produktů. Ráďa už je prostě za ta léta jednou z duší a tváří našeho pivovaru.

Autor: Veronika Petráková

Mohlo by vás zajímat

Za pivem na Yucatán

Díky volnějším vstupním podmínkám se minulou sezónu stalo Mexiko oblíbeným cílem dovolených. Hlavní dovolenkovou destinací Mexika je poloostrov Yucatán administrativně se dělící...

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST