POZVÁNÍ NA AMBASÁDU

Sdílet tento článek >

Bylo nám, zichoveckým holkám, velkým potěšením přijmout pozvání do sídla amerického velvyslance v Praze, kde se uskutečnila degustace piv, které se v Čechách vařily s blendem chmelů Pink Boots, a tedy i na podporu stejnojmenné mezinárodní organizace Pink Boots Society, která má své kořeny právě v Americe.
IMG 6365 scaled » Pivovar Zichovec

Ochutnaly jsme 12 vzorků piv rozmanitých druhů nejen z českých pivovarů, ale také jednu domovarnickou várku a pivo, které vařil Výzkumný ústav pivovarnický a sladařský ve svém experimentálním pivovaru. Úkolu představit naši Session NEIPA s ibiškem se pak s grácií zhostila naše Barča. Kromě nádherných prostor sídla a přilehlé zahrady jsme si užily setkání (nejen) žen českého pivovarnictví, a jsme moc rády, že se myšlenka organizace, která podporuje postavení a vzdělávání žen v pivovarnickém a lihovarnickém průmyslu nadále rozvíjí i v našich končinách.

Pokud by vás zajímalo více informací o Pink Boots Society a našich aktivitách s touto organizacích spojených, sepsali jsme pro vás tento článek.

Autor: Veronika Petráková

Mohlo by vás zajímat

Za pivem na Yucatán

Díky volnějším vstupním podmínkám se minulou sezónu stalo Mexiko oblíbeným cílem dovolených. Hlavní dovolenkovou destinací Mexika je poloostrov Yucatán administrativně se dělící...

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST