POZVÁNÍ NA AMBASÁDU

Sdílet tento článek >

Bylo nám, zichoveckým holkám, velkým potěšením přijmout pozvání do sídla amerického velvyslance v Praze, kde se uskutečnila degustace piv, které se v Čechách vařily s blendem chmelů Pink Boots, a tedy i na podporu stejnojmenné mezinárodní organizace Pink Boots Society, která má své kořeny právě v Americe.
IMG 6365 scaled » Pivovar Zichovec

Ochutnaly jsme 12 vzorků piv rozmanitých druhů nejen z českých pivovarů, ale také jednu domovarnickou várku a pivo, které vařil Výzkumný ústav pivovarnický a sladařský ve svém experimentálním pivovaru. Úkolu představit naši Session NEIPA s ibiškem se pak s grácií zhostila naše Barča. Kromě nádherných prostor sídla a přilehlé zahrady jsme si užily setkání (nejen) žen českého pivovarnictví, a jsme moc rády, že se myšlenka organizace, která podporuje postavení a vzdělávání žen v pivovarnickém a lihovarnickém průmyslu nadále rozvíjí i v našich končinách.

Pokud by vás zajímalo více informací o Pink Boots Society a našich aktivitách s touto organizacích spojených, sepsali jsme pro vás tento článek.

Autor: Veronika Petráková

Mohlo by vás zajímat

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST

Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma

Tady ještě zbývá prázdné místo

0 / 12
Naplň krabici a my ji dopravíme zdarma
0 / 12
Tady ještě zbývá prázdné místo

AŤ TI NEUTEČE ŽÁDNÁ ZAJÍMAVOST